Analyzátory vlhkosti, sušiny a popela

SYNPO - AMETEK Brookfield - analyzátory vlhkosti, sušiny a popela

ANALYZÁTOR VLHKOSTI VAPOR PRO XL Autosampler

Analyzátor vlhkostu s autosamplerem až 16 vzorků pro zvýšení výkonu přístroje a provoz bez obsluhy. 

Vapor Pro® XL je nejnovější technologie analýzy specificky pro stanovení vlhkosti od firmy Computrac®.      VPXL je ideální pro jakoukoliv aplikaci, při které je používána metoda titrace Karl Fischer. Využívá zlepšený systém ohřevu a kontroly teplot při testu. VPXL analýza je zcela bez chemikálií s možností použití různých velikostí nádobek pro vzorek. Analyzátor umožňuje využit postupného zvyšování teploty pro vývoj složitějších metod.

ANALYZÁTOR VLHKOSTI VAPOR PRO XL

Zlepšená opakovatelnost, přesnost, flexibilita a uživatelské rozhraní - Vapor Pro® XL je nejnovější technologie analýzy specificky pro stanovení vlhkosti od firmy Computrac®. VPXL je ideální pro jakoukoliv aplikaci, při které je používána metoda titrace Karl Fischer. Využívá zlepšený systém ohřevu a kontroly teplot při testu. VPXL analýza je zcela bez chemikálií s možností použití různých velikostí nádobek pro vzorek. Analyzátor umožňuje využit postupného zvyšování teploty pro vývoj složitějších metod.


ANALYZÁTOR VLHKOSTI A SUŠINY MAX®4000XL 

RYCHLÁ A SPOLEHLIVÁ ANALÝZA VLHKOSTI A SUŠINY. Zvýšená přesnost, flexibilita a zkrácená doba analýzy - Computrac® MAX® 4000XL poskytuje spolehlivé a přesné výsledky, a to až 100 krát rychleji než standardní referenční metody. Unikátní rychlý chladící systém zvyšuje výkonnost o 25 %, umožňuje monitorovat a upravovat procesy, maximalizovat kvalitu a minimalizovat ztráty. Snadnost obsluhy, víceúčelovost a odolnost činí MAX-4000XL ideální volbou pro výrobní i laboratorní prostředí.


ANALYZÁTOR VLHKOSTI, SUŠINY A POPELA MAX®5000XL 

RYCHLÁ A SPOLEHLIVÁ ANALÝZA VLHKOSTI, SUŠINY A POPELA Z JEDNOHO VZORKU. Zvýšená přesnost, flexibilita a vyšší teploty - Computrac® MAX® 5000XL poskytuje přesné a opakovatelné analýzy vlhkosti, sušiny a popela z jednoho vzorku. Nabízí mnoho společných prvků, jako mají nákladné gravimetrické analyzátory, a to za zlomek ceny. S maximální teplotou až 600 °C a objemem vzorku až 100 gramů, MAX 5000XL umožňuje analyzovat nejrůznější materiály.