Barvy pro elektrotechnický průmysl a energetiku

Barvy pro elektrotechnický průmysl a energetiku

Pro energetické společnosti Synpo vyrábí systémy učinných ochranných nátěrů pro rozvodové skříně a pro příhradové sloupy a transformátory. S velkým úspěchem používají tyto barvy např. ČEZ a EON. 

SYSTÉM NA ŽELEZNÉ PODKLADY - STOŽÁRY A TRANSFORMÁTORY

  • Odmašťovadlo LV PC 213 - univerzální prostředek k odmašťování starých nátěrů, kovových a plastových předmětů před aplikací nátěrových hmot. Slouží také k odstranění konzervačních přípravků (vosků, olejů, silikonů). 
  • Jednovrstvý nátěr LV AKZ 411 -  nátěr kovových předmětů s antikorozním, plnícím a dekorativním účinkem (tzv."jednošichtovka") s odolností vůči olejům, benzínům a chemickým látkám (kyseliny, zásady) a obsahem antikorozního pigmentu a UV stabilizátorů. Výhodou proti konkurenci je možnosti dosažení antikorozní třídy C3 bez požadavku tryskání.  

SYSTÉM NA POLYKARBONÁT A SMC KOMPOZITY (ROZVODOVÉ SKŘÍNĚ - BUDNÍKY)

  • Odmašťovadlo VP 403 - speciální prostředek k odmašťování povrchů kompozitních materiálů a polykarbonátů před aplikací nátěrových hmot. Slouží také k odstranění konzervačních přípravků (vosků, olejů, silikonů).
  • Jednovrstvý nátěr VP 400 - navržen tak, aby nedocházelo k naleptávání povrchu polykarbonátu a tím jeho následné degradaci. Barva disponuje výbornou adhezí k podkladu, plnícím a dekorativním účinkem (tzv. "jednošichtovka"), odolností vůči olejům, benzínům a chemickým látkám (kyseliny, zásady) a odolností proti UV záření