Dekorativní laky Synpocryl pro povrchovou úpravu vánočních ozdob

Dekorativní laky Synpocryl pro povrchovou úpravu skleněných předmětů a vánočních ozdob

Synpocryl je řada dekorativních laků vyvinutá pro potřeby povrchových úprav skleněných předmětů a vánočních ozdob. Zahrnuje vodou ředitelné, reliéfní i snímatelné laky.

SYNPOCRYL 2HP-LS  je vodou ředitelný lak pro povrchovou úpravu skleněných předmětů, především vánočních ozdob (ekologický šetrný výrobek).  Lak se aplikuje, nejčastěji namáčením nebo poléváním. Vyrábí se ve dvou variantách lesku: SYNPOCRYL 2HP - LS - lesklý SYNPOCRYL 2HP - LSM - matný. V základní verzi je materiál bezbarvý, ale je možné ho připravit i v různých barevných odstínech.

SYNPOCRYL 2HP-RL Reliéfní lak (tmel) určený pro dekoraci vánočních ozdob. Výrobek má upravenou viskozitu pro okamžité použití. Nanáší se v silných vrstvách stěrkou či jiným vhodným způsobem. Dodává se v těchto barevných variantách: SYNPOCRYL 2HP-RL - bezbarvý SYNPOCRYL 2HP-RLB - bílý SYNPOCRYL 2HP-RLS - stříbrný

SYNPOCRYL 2HP-OS je speciální snímatelný lak určený pro dočasnou ochranu povrchů před poškozením či ušpiněním. Po aplikaci je možno lak sloupnout ve formě tenkého filmu.