Epoxidy pro impregnaci vinutí a zalévání cívek elektromotorů

Epoxidy pro impregnaci vinutí a zalévání cívek elektromotorů

SYNPO vyvinulo a úspěšně i umisťuje na trh nízkoviskózní systémy navržené pro izolační a ochranné aplikace elektrických a elektronických komponentů. V nabídce máme jak dvousložkové, tak jednosložkové epoxidové systémy a akrylátové systémy upravené dle potřeb našich zákazníků.

VEROPAL 50HD/45T je epoxidový dvousložkový systém tvrditelný za normální teploty. Jeho nízká viskozita umožňuje snadný tok a penetraci do mezer a malých prostorů. Krátký čas zgelování dovoluje manipulaci s výrobkem po krátké době od začátku zalévání. (více info)

Veropal 560-1K4 je nízkoviskózní jednosložkový epoxidový systém bez rozpouštědla s vysokou reaktivitou určený zejména pro impregnaci cívek a vinutí pro nízko a středně napěťové průmyslové motory a alternátory. Gel time při 110°C 45min a pot life při 100°C 2 hodiny. 

Veropal 582-1K4 je nízkoviskózní jednosložkový epoxidový systém bez rozpouštědla s vysokou reaktivitou určený zejména pro impregnaci cívek a vinutí pro nízko a středně napěťové průmyslové motory a alternátory. Gel time při 110°C 85min a pot life při 100°C 4 hodiny. 

Veropal 590-1K4 je středněviskózní jednosložkový epoxidový systém bez rozpouštědla s vysokou reaktivitou určený zejména pro impregnaci cívek a vinutí pro nízko a středně napěťové průmyslové motory a alternátory. Gel time při 110°C 90min a pot life při 100°C 1 hodina.