Laky pro speciální aplikace a použití

Laky pro speciální aplikace a použití

Synpo vyrábí celou řadu speciálních laků pro široké spektrum použití, od ochrany povrchů proti počasí a UV záření, přes dekorativní laky na vánoční ozdoby až po jednosložkové elektrolaky pro impregnaci cívek a vinutí.

ŘADA LAKŮ PRO OCHRANU A REVITALIZACI POVRCHŮ

V našem sortimentu nabízíme řadu speciálních roztoků a laků pro ochranu a revitalizaci povrchů kamenných, betonových, dřevěných, kovových, kompozitních atd. Své velké uplatnění nachází hlavně ve stavebnictví (např. kamenné koberce), v restaurátorství a ochraně památek.


ŘADA DEKORATIVNÍCH LAKŮ SYNPOCRYL

SYNPOCRYL je řada specificky vyvinutých produktů pro dekorace předmětů, zejména pro úpravu skleněných předmětů jako například vánočních ozdob. Jedná se o ekologický šetrné výrobky, které se aplikují namáčením, poléváním či nanášením štětci, špachtlemi atd. Vyrábí se v různých variantách lesku, probarvení i viskozity.  


SYNPLAST DIP - TEKUTÁ GUMOVÁ SNÍMATELNÁ FOLIE

SYNPLAST DIP je speciální lak vytvářející ochranné a dekorativní snímatelné vrstvy, např. na motorová vozidla, nářadí, sportovní potřeby. Vytvoření protiskluzové vrstvy. Ochrana proti mechanickému poškození. Snadná aplikace, odstranění jednoduchým stažení bez poškození původního povrchu. 


JEDNOKOMPONENTNÍ ELEKTROLAKY

Jednosložkové epoxidové systémy VEROPAL jsou nízkoviskózní kapaliny bez rozpouštědla s vysokou reaktivitou a jsou určené zejména pro impregnaci cívek a vinutí pro nízko a středně napěťové průmyslové motory a alternátory. Po vytvrzení mají vynikající dielektrické a mechanické vlastnosti a vynikající chemickou odolností.