Ochrana a revitalizace povrchů

VEROPAL TC8 

VEROPAL TC8 je vysoce hydrofobní roztoková akrylátová pryskyřice určená pro ochranu kamenných povrchů, zejména sanitárního mramoru. Je to čirá viskózní kapalina s vysokou adhezí k substrátu a výraznou odolností proti vlhkosti a oděru.


VEROPAL D709 

Veropal D709 je speciální lak pro restaurátorské práce pro ochranu kovu, betonu, kamene a dřeva před povětrnostními vlivy, ale je vhodný i pro interiéry. Používá se také jako pojivo pro stříbrné a zlaté bronze vystavené povětrnosti nebo i pro lepení a ochranu optického skla.  


VEROPAL UV40 

Veropal UV 40 je surovinově vybalancovaný roztok akrylátu s velmi efektivními ochrannými účinky proti UVA a UVB. Používá se hlavně pro zpevnění nebo povrchovou úpravu porézních i neporézních materiálů, kde není na závadu přítomnost rozpouštědla. S výhodou se ochranných vlastností VEROPALU UV-40 využívá pro filmy dlouhodobě chránící podklad před působením UV záření přírodního charakteru i z umělých zdrojů. Hojně se využívá zejména pro restaurátorské práce. V této funkci je možno jej použít i pro fixáž grafiky, uhlových a křídových kreseb nebo pastelů. Lze jej rovněž použít i jako tavného lepidla skla a keramiky bez nebezpečí žloutnutí.