Synpo - konstrukční lepidla pro stavebnictví

Synpo - konstrukční lepidla pro stavebnictví

Vysoce účinná konstrukční lepidla Veropal vyrobené firmou Synpo pro lepení různých substrátů od PVC, kovů, dřeva, keramiky, betonu až po kompozity ve stavebnictví.

VEROPAL JPVC 

VEROPAL JPVC je tixotropní lepidlo na bázi tetrahydrofuranu vhodné pro spojování tvrdého i měkčeného PVC. Vyznačuje se rychlým a bezpečným lepením, krátkou dobou vytvrzení a minimálním smrštěním. Balení: plechovky 10kg, 20kg.


VEROPAL 14

Dvoukomponentní epoxidové lepidlo vytvrzované za normální teploty určený ke strukturálnímu lepení široké škály substrátů, zejména však kompozitních konstrukcí, lepení elektronických součástek. Balení: kartuše 200ml, plechovky 10kg, 20kg. 


VEROPAL QUICK

Unikátní rychlé dvoukomponentní epoxidové lepidlo s dobou vytvrzení do 5 minut a dobrou pevností v odlupu a smyku (10 - 12 Mpa). Výborné pro lepení kompozitů, kovů, dřeva, keramiky atd.. Balení: kartuše 25ml, 200ml, plechovky 10kg, 20kg.


VEROPAL SUPER

Dvoukomponentní epoxidové strukturální lepidlo s vysokým prodloužením (až 55%) a zároveň výbornou pevností v odlupu a smyku (20-24 MPa) pro lepení kompozitů, kovů, dřeva, keramiky atd.. Balení: kartuše 25ml, 200ml, plechovky 10kg, 20kg.