Synpo - reference od zákazníků na naše produkty

Synpo - Reference od zákazníků na naše produkty a služby

Příznivé reference našich zákazníků na naše produkty jsou pro nás tím nejvýznamnějším a nejcennějším ohodnocením naší práce.

Zuzana Talášková, Olomouc

použití umělecké pryskyřice VEROPAL ART 430

"Samotné tvoření s Veropalem ART 430 byla jednoduše radost v porovnávám s několika pokusy s konkurencí, se kterými jsem nebyla vůbec spokojená. Samozřejmě bylo cílem se přiblížit obrazům na internetu. Při práci s Veropalem ART jsem pochopila, proč pracovat s pryskyřicí určenou přímo k tomuto účelu. Veropal ART nádherně drží barvu, barvy se prolnou, ale neslijí, a druhý den dílo vypadá stejně jako když vzniklo. Veropal ART nehledá únikovou cestu z podložky. Po zaschnutí je povrch překrásně lesklý."

Pavel Drahoň, Malý Jatov, Slovensko

použití stabilizační pryskyřice VEROPAL WSB A 

„Kamarád urobil nôž,celý z dreva odo mňa ešte aj čepeľ je drevená, stabilizované to je Veropalom Wsb A.  Rúčka je breza, čepeľ je javor a kolík je eben. Vyvinuli ste niečo výnimočné , veď si vezmi že to drievko na čepeli má 5mm hrúbku a po naostrení reže aj papier - je to neskutočná vec. Parádně sa WSB leští, najlepšie zo všeho na trhu. Teraz bol u mňa chlapík, ktorý stabilizuje ešte dlhšie ako ja, taký nestor na Slovensku a keď videl, ako vypadajú moje špalíky, musel som mu dať na teba kontakt. Asi 5 minút neveriacky pozeral na drevo. Takéto úspechy ma inšpirujú “