Synpo - reference od zákazníků na naše produkty

Synpo - Reference od zákazníků na naše produkty a služby

Příznivé reference našich zákazníků na naše produkty jsou pro nás tím nejvýznamnějším a nejcennějším ohodnocením naší práce.

Roniké Art, Mladá Boleslav 

Použití Veropal ART

Obraz ,,Na vlnách " doplněný zlatými plátky a celý kompletně zalitý pryskyřicí Veropal ART.


Truhlárna ve stodole, Solopysky 

Použití Veropal UV PLUS 100 a černá pigmentová pasta VEROPAL PP

Jídelní stůl - americky orech. Rozměr 250cm x 95cm. Tloušťka 5,5cm.  50 litrů - Veropal UV PLUS 100, zcela bez bublinek. Povrchová úprava 2 vrstvy osmo oleje a 2 vrstvy vosku. #EpoxyVeropal


Jakub Hadaš

Použití Veropal UV PLUS 100

Servírovací prkýnko 35x30x3cm, Material: morušové drevo a použitý epoxid Veropal UV PLUS 100, 

Jiří Otradovec ml., Benešov

Použití Veropal UV PLUS 121, pigmentové pasty Veropal PP

Luxusní mozaikové nýty pro výrobce nožů - délka 10cm, průměr 3-5mm, materiály mosaz, nerez, hliník, měď, pryskyřice Veropal UV PLUS 121 a pigmentové pasty Veropal PP  


Zuzana Talášková, Olomouc

Použití umělecké pryskyřice Veropal ART 430

"Samotné tvoření s Veropalem ART 430 byla jednoduše radost v porovnání s několika pokusy s konkurencí, se kterými jsem nebyla vůbec spokojená. Samozřejmě bylo cílem se přiblížit obrazům na internetu. Při práci s Veropalem ART jsem pochopila, proč pracovat s pryskyřicí určenou přímo k tomuto účelu. Veropal ART nádherně drží barvu, barvy se prolnou, ale neslijí, a druhý den dílo vypadá stejně jako když vzniklo. Veropal ART nehledá únikovou cestu z podložky. Po zaschnutí je povrch překrásně lesklý." 


Pavel Drahoň, Malý Jatov, Slovensko 

Použití stabilizační pryskyřice VEROPAL WSB A 

"Kamarád urobil nôž,celý z dreva odo mňa ešte aj čepeľ je drevená, stabilizované to je Veropalom Wsb A. Rúčka je breza, čepeľ je javor a kolík je eben. Vyvinuli ste niečo výnimočné , veď si vezmi že to drievko na čepeli má 5mm hrúbku a po naostrení reže aj papier - je to neskutočná vec. Parádně sa WSB leští, najlepšie zo všeho na trhu. Teraz bol u mňa chlapík, ktorý stabilizuje ešte dlhšie ako ja, taký nestor na Slovensku a keď videl, ako vypadajú moje špalíky, musel som mu dať na teba kontakt. Asi 5 minút neveriacky pozeral na drevo. Takéto úspechy ma inšpirujú "


Truhlárna ve stodole, Solopysky 

Použití Veropal UV PLUS 100

Jídelní stůl ze 700 let staré olivy - live edge přírodní kraje stolu. Rozměr 230cm x 100cm. Tloušťka 6cm. Čirý epoxid - Veropal UV PLUS 100, zcela bez bublinek. Povrchová úprava 2 vrstvy osmo oleje a 2 vrstvy vosku. 


Vila Tugendhat, Brno

Vnitřní nátěrová hmota na dřevo speciálně vyvinutá pro opravu vily Tugendhat - EMAIL TUG

EMAIL TUG je speciálně vyvinutá syntetická barva pro projekt opravy vily Tugendhat v Brně. Barva je formulována na bázi alkydové pryskyřice, pigmentů a plniv v organických rozpouštědlech s přídavkem speciálních aditiv. Email TUG byl aplikován pro dřevěné plochy v interiéru. Pro potřeby projekty byly vyvinuty varianty lesklé a polomatné v odstínech bílá, "lomená" bílá a černá.  

Tadeáš Chlup, Custom made crafts, Slavkov u Brna

Použití Veropal UV PLUS 100.

Jasanové a ořešákové servírovací tácy s vypálenými obrazci pomocí Lichtenbergovy metody. Použitý epoxid Veropal UV PLUS 100 a práškové pigmenty od Ecopoxy. Jasan 58x30 cm a ořešák 60x31 cm, tloušťka obou 25mm.


Martin Štverák, ewe, Prostějov

Použití Veropal UV PLUS 100.

Servírovací prkénka. Použité materiály - americký ořech, Veropal UV PLUS 100 + pigment Black Diamond. " Já už dělám jen s Veropalem UV PLUS 100, svými vlastnostmi mi naprosto vyhovuje."


Roniké Art, Mladá Boleslav

Použití Veropal ART

Obraz vytvořený pryskyřicí Veropal ART. "Musím říct, že práce s pryskyřicí vůbec není jednoduchá. Je to o nervy, ale stojí to za to."


Jan Pakandl, PANBOBRŮ.CZ, Přistoupim

Použití Veropal UV PLUS 100 a černá pigmentová pasta VEROPAL PP

Servírovací prkénko, dřevo americký ořech. Broušeno brusivem Kovax, leštěno jednokrokovou pastou Finixa. Povrchová úprava směs olejů.


Dušan Rokyta, Polešovice

Použití Veropal UV PLUS 100 a černá pigmentová pasta VEROPAL PP

Konferenční stolek z ořechu. Rozměr 85x55x50cm. Broušeno komplet dřevo i epox na 3000. Povrchová úprava 4 vrstvy oleje z ostropestřce. 


Jiří Strassenský, Rokytnice nad Ohří

Použití Veropal UV PLUS 100, pigmentová pasta VEROPAL PP, povrchový lak LV CC 250

Jídelní kuchyňský stůl, jasan + epoxidová pryskyřice Veropal UV PLUS 100. Jasan. Rozměr 170cm x 85xm x 4,5cm. Povrchová úprava - lak proti poškrábání LV CC 250.