TRANSPARENTNÍ LICÍ PRYSKYŘICE

Transparentní licí pryskyřice se používají především pro výrobu luxusního a jedinečného nábytku, pro zalévání a vytváření dekoračních předmětů, 3D efektů, logoprintů, odznaků, světelných těles, zalévání a lepení šperků, výrobu forem, modelů a různých transparentních i barvených výrobků. 

VEROPAL UV PLUS - je transparentní, opticky čirý (jako sklo), UV stabilní (nežloutnoucí), epoxidový licí systém s prodlouženou dobou zpracování a minimálním smrštěním pro výrobu vodojasných a transparetních odlitků (až 10cm tloušťky), reklamních a dekorativních předmětů, vhodné k zalévání dřeva. 

VEROPAL TRANSPARENT - je transparentní epoxidový licí systém s prodlouženou nebo zkrácenou dobou zpracování a minimálním smrštěním při vytvrzování. Působením UV záření lehounce žloutne a získává přirozený nažloutlý pryskyřičný odstín. Je určen primárně pro odlitky menších objemů, a to do 350 ml. Použití nachází při výrobě různých transparentních odlitků, reklamních a dekorativních předmětů a v modelářství.  

PIGMENTOVÉ ROZTOKY - systémově kompatibilní barevné roztoky s Veropalem UV Plus nebo Veropalem Transparent pro přípravu průhledných barevných odlitků.  

PIGMENTOVÉ PASTY - systémově kompatibilní barevné pasty s Veropalem UV Plus nebo Veropalem Transparent pro přípravu neprůhledných barevných odlitků.