PRODUKTY A SLUŽBYČISTIČE A ODMAŠŤOVADLA

Čističe a odmaštovadla

Synpo akciová společnost vyrábí vysoce účinné čističe a odmašťovací prostředky, které jsou s úspěchem používány hlavně v průmyslových aplikacích pro přípravy povrchů (zejména pak před lakováním) a dále například ve stavebnictví (očištění PVC folií před svařováním atd.). Oblíbenost těchto produktů je založena na skvělém poměru výkon/cena, kdy zákazníci kvitují jejich vysokou výkonnost a účinnost.  

Čistič PVC VP 391

Popis: Čistič PVC VP 391 - je speciální, velmi efektivní a praxí odzkoušený čistič na čištění a přípravu PVC folií před svařováním PVC hydroizolačních membrán na plochých střechách, terasách či u zemní izolace.
 

TECHNICKÝ LIST

Odmašťovadlo LV PC 213

Odmašťovadlo LV PC 213 - univerzální prostředek k odmašťování kovových, plastových předmětů a povrchů kompozitních materiálů před aplikací nátěrových hmot.Slouží také k odstranění konzervačních přípravků (vosků, olejů, silikonů).

Použití na povrchy: Železné a neželezné substráty (hliník, mosaz, nerez, pozink). Epoxidy. Většina plastových a kompozitních substrátů


TECHNICKÝ LIST

Odmašťovadlo VP 403 

Odmašťovadlo VP 403 - speciální prostředek k odmašťování povrchů z polykarbonátů a podobných materiálů před aplikací nátěrových hmot. Slouží také k odstranění konzervačních přípravků (vosků, olejů, silikonů). 

Použití na povrchu: Polykarbonát, polymetylmetakrylát, polystyren, SMC kompozityTECHNICKÝ LIST

Máte zájem? Odešlete nezávaznou poptávku: