PRODUKTY A SLUŽBY > PRYSKYŘICE

Čirá epoxidová pryskyřice Veropal

Čirá epoxidová pryskyřice VEROPAL je ve svých variantách ideálním nástrojem k probuzení fantazie. Tyto odlévací pryskyřice jsou speciálně vyvinuté na míru pro výrobu epoxidových stolů, kombinovaných stolů z epoxidové pryskyřice a dřeva, jedinečného nábytku z epoxidové pryskyřice (dveře, čela postelí, lampičky, servírovací prkénka atd),  pro výrobu šperků, pro epoxy art jako geode, obrazy, drobné předměty apod. Zároveň jsou licí epoxidové pryskyřice VEROPAL UV stabilní, velmi kompatibilní s různými materiály, jako je dřevo, kovy, organické materiály atd.. Barevnými, metalickými, luminiscenčními pigmenty a barvami pro pryskyřice jsou barvitelné na požadované odstíny tvořící v konečné fázi zajímavé designové efekty.  Po vytvrzení se licí epoxidová pryskyřice stává tvrdou, odolnou a křišťálově transparentní. Veropal UV PLUS 100 je navíc certifikovaná epoxidová pryskyřice pro styk s potravinami.

Licí epoxidové pryskyřice plněné i neplněné

Licí epoxidové pryskyřice pro elektroprůmysl v rámci našeho portfolia jsou plněné i neplněné. Jedná se o 1-K nebo 2K-epoxidové systémy s výbornou odolností proti praskání a certifikací UL94. V portfoliu máme systémy pro vysoké i střední napětí. Kromě toho vyrábíme i systémy speciální a systémy pro nízké napětí a zapouzdřování či impregnace.

Jednokomponentní epoxidy

Na základě požadavků z trhu jsme vyvynuli základní portfolio jednokomponentních epoxidových elektrolaků zejména pro potřeby elektroprůmyslu pro impregnaci cívek a vinutí průmyslových motorů a alternátorů.