PRODUKTY A SLUŽBY > PŘÍSTROJE BROOKFIELD > ANALYZÁTORY VLHKOSTI, SUŠINY A POPELA

Analyzátory vlhkosti, sušiny a popela

Analyzátor vlhkosti Vapor Pro XL

Zlepšená opakovatelnost, přesnost, flexibilita a uživatelské rozhraní - Vapor Pro® XL je nejnovější technologie analýzy specificky pro stanovení vlhkosti od firmy Computrac®. VPXL je ideální pro jakoukoliv aplikaci, při které je používána metoda titrace Karl Fischer. Využívá zlepšený systém ohřevu a kontroly teplot při testu. VPXL analýza je zcela bez chemikálií s možností použití různých velikostí nádobekpro vzorek. Analyzátor umožňuje využit postupného zvyšování teploty pro vývoj složitějších metod.


TECHNICKÝ LIST

Analyzátor vlhosti, sušiny a popela MAX®4000XL 

RYCHLÁ A SPOLEHLIVÁ ANALÝZA VLHKOSTI, SUŠINY A POPELA Z JEDNOHO VZORKU. Zvýšená přesnost, flexibilita a vyšší teploty - Computrac® MAX® 5000XL poskytuje přesné a opakovatelné analýzy vlhkosti, sušiny a popela z jednoho vzorku. Nabízí mnoho společných prvků, jako mají nákladné gravimetrické analyzátory, a to za zlomek ceny. S maximální teplotou až 600 °C a objemem vzorku až 100 gramů, MAX 5000XL umožňuje analyzovat nejrůznější materiály


TECHNICKÝ LIST

Analyzátor vlhkosti, sušiny a popela MAX®5000XL 

RYCHLÁ A SPOLEHLIVÁ ANALÝZA VLHKOSTI, SUŠINY A POPELA Z JEDNOHO VZORKU. Zvýšená přesnost, flexibilita a vyšší teploty - Computrac® MAX® 5000XL poskytuje přesné a opakovatelné analýzy vlhkosti, sušiny a popela z jednoho vzorku. Nabízí mnoho společných prvků, jako mají nákladné gravimetrické analyzátory, a to za zlomek ceny. S maximální teplotou až 600 °C a objemem vzorku až 100 gramů, MAX 5000XL umožňuje analyzovat nejrůznější materiály.


TECHNICKÝ LIST