SLUŽBY A PRODUKTY > PŘÍSTROJE BROOKFIELD > ANALYZÁTORY VLHKOSTI, SUŠINY A POPELA

Analyzátory vlhkosti, sušiny a popela

Analyzátor vlhkosti Vapor Pro XL

Zlepšená opakovatelnost, přesnost, flexibilita a uživatelské rozhraní. Vapor Pro® XL je nejnovější technologie analýzy specificky pro stanovení vlhkosti od firmy Computrac®. VPXL je ideální pro jakoukoliv aplikaci, při které je používána metoda titrace dle Karla Fischera. Využívá zlepšený systém ohřevu a kontroly teplot při testu. VPXL analýza je zcela bez chemikálií s možností použití různých velikostí nádobek pro vzorek. Analyzátor umožňuje využit postupného zvyšování teploty pro vývoj složitějších metod.

Analyzátor vlhkosti, sušiny a popela MAX®4000XL 

RYCHLÁ A SPOLEHLIVÁ ANALÝZA VLHKOSTI A SUŠINY Z JEDNOHO VZORKU.  Computrac® MAX® 4000XL poskytuje přesné a opakovatelné analýzy vlhkosti a sušiny, a to až 100 krát rychleji než standardní referenční metody využívající sušárnu.  Analyzátor je ideální pro všechny materiály od plastů a léčiv po potraviny a chemikálie s velikostí vzorku od 100 mg do 40 g. Robustní konstrukce přístroje je navržena pro použití v laboratořích i výrobních provozech. MAX 4000XL ukládá do paměti až 250 testovacích programů, posledních 1 000 výsledků testů a posledních 100 grafických záznamů.

Analyzátor vlhkosti, sušiny a popela MAX®5000XL 

RYCHLÁ A SPOLEHLIVÁ ANALÝZA VLHKOSTI, SUŠINY A POPELA Z JEDNOHO VZORKU. Zvýšená přesnost, flexibilita a vyšší teploty. Computrac® MAX® 5000XL poskytuje přesné a opakovatelné analýzy vlhkosti, sušiny a popela z jednoho vzorku. Nabízí mnoho společných prvků, jako mají nákladné gravimetrické analyzátory, a to za zlomek ceny. S maximální teplotou až 600 °C a objemem vzorku až 100 gramů, MAX 5000XL umožňuje analyzovat nejrůznější materiály.

Analyzátor vlhkosti Vapor Pro XL (VPXL) Autosampler

Vapor Pro XL (VPXL) Autosampler je specifický analyzátor vlhkosti, který nabízí přesnou, flexibilní a automatickou analýzu až 16 různých vzorků s individuálními testovacími profily. VPXL Autosampler provádí analýzu bez použití chemikálií a je alternativou k titraci Karl Fischer. VPXL Autosampler je ideální téměř pro všechny aplikace, kde je potřeba automatizace analýz a zvýšený výkon.

Máte zájem o přístroj nebo chcete poradit s výběrem?

Ing. Jiří Vrána, CSc.
Telefon: +420 605 715 383
Email: jiri.vrana@synpo.cz